‘Polislerle Macera Adası’ Devam Ediyor

‘Polislerle Macera Adası’ projesi kapsamında okulların Balon Park ile neşeleniyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürü  Kenan Kurt’un talimatlarıyla, Erzincan şehir merkezi ve ilçelerdeki okulların bahçelerine, İl Emniyet Müdürlüğüne tahsisli olarak personelce kurulum ve kullanımı gerçekleştirilen ‘Balon Park’ çocuklara eğlenceli ve mutlu saatler yaşatıyor. Yoğun ilgi gören ‘Balon Park’ta bol bol zıplayan çocuklar, tırmanma parkurunda da birbirleriyle yarışırken keyifli bir gün geçiriyor.

İl Emniyet Müdürlüğü  Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli, eğlenceyi çocukların ayağına getirdi. Erzincan merkez ve ilçe okulları dolaşması hedeflenen balon park, çocuklara heyecan ve eğlence ile buluşturmayı hedefliyor. Her gün farklı bir okulun bahçesine misafir olacak şişme oyun parkı, çocuklara büyük mutluluk ve heyecan yaşatıyor. Özellikle yoğun ders programı arasında soluğu oyun parkında alan öğrenciler, keyifli dakikalar yaşıyor.Erzincan Tercan Mamahatun 17 Şubat İlkokuluna kurulan balon parka yoğun ilgi gösteren çocuklar heyecanlı, mutlu ve eğlenceli saatler geçirdi. Trambolinde zıplayan çocuklar tırmanma parkurunda birbiriyle yarıştı.Balon Park etkinlikleri, eğitim öğretim dönemi boyunca tüm okulları kapsayacak şekilde devam edecek.Emniyet Müdürlüğü  tarafından yapılan açıklamada: ‘ Çocuklar hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Geleceğimizin sağlıklı bireyleri için İl Emniyet Müdürlüğü olarak üzerimize düşenin daha fazlasını yapmak istediğimizden çocuklarla bir yolculuğa çıkmak istiyoruz. Onların yanında olduğumuzu hissetmeleri ve emniyet mensuplarına güven duygularının aşılanması temel hedefimizdir.

Geleceğimizin sahipleri olan çocuklarımızın hem daha sosyal hem daha özgüvenli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla ‘Polislerle Macera Adası’ projemizin açıklamaktan büyük mutluluk duyarız’ denildi.

Diğer Haber

Erzincan’da yatırımlar ve çalışmalar yerinde incelendi

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte şehrin çeşitli …