12 Ağustos Cuma , 2022

Ramazan ayında soframızı paylaşıyoruz

Erzincan’da Ramazan ayında , bir grup esnaf ve hayırsever vatandaş tarafından ihtiyaç sahibi ailelere yardım kolileri  dağıtıldı.

Erzincan’da bir grup esnaf ve hayırsever vatandaş , yardım çalışmalarını artırarak ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunmaya devam ediyor.  Esnaf ve hayırsever vatandaşlar  kendi imkanları ile hazırladıkları kolilerde temel gıda ürünleri  yardımında bulundular. Hazırlanan yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyorlar.

Yapılan yardım faaliyetleri hakkında açıklama yapan Yakup Doğan: ‘ Kardeş esnaf kampanyası çatısı altında daha önce de bir çok projeler yapmıştık. Bu sefer ki projemiz ramazan ayında soframızı paylaşıyoruz. bu kapsamda gıda kolilerimizi hazırladık. Yaklaşık 80 aileye gıda kolisi yardımında bulunacağız. Gıda kolilerimizin içinde yağ, un, şeker, makarna gibi temel gıdalar bulunmaktadır. Emeği geçen bütün esnaf kardeşlerimize, arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Emanetleri emanet sahiplerine ulaştıracağız’ dedi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …