22 Şubat Perşembe , 2024

Sarıgül, Erzincan’ı En İyi Şekilde Temsil Edeceğiz

CHP Erzincan Milletvekili Adayları Mustafa Sarıgül, Dr. Ufuk Aktaş Kemah  ilçesine ziyarette bulundular.

Kemah  ilçesinde yoğun ilgiyle karşılanan partililer esnaflarla ve vatandaşlarla görüşerek 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için destek istediler. Kemah ziyaretinde bir konuşma yapan CHP milletvekili adayı Mustafa Sarıgül, Erzincan son 20 gündür Türkiye’nin gündemine nasıl girdiyse bundan sonra hep gündemde olacak. Erzincan’ın sesi artık daha gür çıkacak. Erzincan konuşulur olacak’ dedi.

Konuşmasının devamında Sarıgül şunları kaydetti: ‘ Milletvekilliği yaptım. Belediye başkanlığı yaptım. Hiçbir parti farkı gözetmeden herkesi kucakladım. Sadece bir şey sordum: “Hemşerim sana nasıl yardımcı olabilirim?”

Partiler arasında ayrım yaparsam, Kemah için Erzincan için faydalı olmayacaksam rabbim bana bu görevleri kısmet etmesin.

Bütün inançlara saygı gösterdim.

“Ramazan ayı da bizim, Muharrem ayı da bizim, başı açık kardeşim de bizim başı kapalı kardeşim de bizim,” dedim.

Ramazan ayında ve Muharrem ayında ne diyoruz? “Veren al alan elden üstündür.” Ne diyoruz? “İncinsen de incitme” Ne diyoruz? düşmanınızın bile insan olduğunu unutmayın.” Ne diyoruz? “Size ağır gelen sözü başkasına söylemeyin.”

Ben milletvekili olmaya değil, yaşlıların evladı, küçüklerin abisi, büyüklerin kardeşi olmaya geldim.

ERZİNCAN’IN SESİ DAHA GÜR ÇIKACAK

Yüreği insan sevgiyle dolu Doktor Ufuk Aktaş’la güzel işler yapacağız.

Erzurum ile Sivas arasına sıkışmış bir Erzincan’a razı değiliz.

Erzincan son 20 gündür Türkiye’nin gündemine nasıl girdiyse bundan sonra hep gündemde olacak. Erzincan’ın sesi artık daha gür çıkacak. Erzincan konuşulur olacak.

Kemah’ın doğal dokusunu hiç bozmayacağız. Kemah’ımızı tarihine, kültürüne ve çevreye zarar vermeden turizmde çok ileri noktaya taşıyacağım.

Erzincan’ı TBMM’de en iyi biçimde temsil edeceğim.

Erzincan’da sevgi kazanacak,

Erzincan kazanacak,

Kazanan Türkiye olacak.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …