13 Ağustos Cumartesi , 2022

Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu Şampiyon Oldu

Bayburt İlinde yapılan Ortaokular Badminton gurup birinciliğinde Erzincan birincisi Şehit Er Süleyman Aydın Ortaokulu bütün rakiplerine set vermeden yenerek gurup 1.cisi oldu.

Alınan sonuçların ardından Erzincan’ı  Amasya da yapılacak Türkiye Finallerinde temsil edecek. 8 ilin katıldığı gurup yarışmasında okul sporcuları yüksek bir performans sergileyerek bütün rakiplerini yenerek başarı elde.Düzenlenen yarışma ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü Ercan Sak ve sporcuların Antrenörleri Murad Sönmez ve Uğur Erçetin; sporcularımızı iyi bir çalışma planı yaparak hazırladık ve Erzincan’ı en iyi şekilde temsil ettik. Yeni hedefimiz Amasya da yapılacak  Türkiye finallerinde de yine iyi bir çalışma sürecinden geçip Erzincan’ı en iyi şekilde temsil etmektir. Çalışmalarımızda bize her türlü desteği veren Erzincan Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Erzincan Gençlik Spor İl Müdürlüğüne çok teşekkür ederiz’ dedi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …