21 Şubat Çarşamba , 2024

Şehit ve gazi alilerine ziyaret

Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serdar Demirci, şehit Fuat Uçar’ın ailesi ve Gazi Kadir Erden’i ziyaret etti.

İl Müdürü  Serdar Demirci ziyaretlerine, Pençe Kilit operasyonunda Kahramanca Gazi olan Kadir Erden’i hanesinde ziyaret ederek başladı.

Ziyaretlerinde gazi ile bir süre görüşen İl Müdürü Demirci; ‘Bakanımız ve Valimiz ’in selamlarını ileterek, Şehit ve Gazilerin vatan ve millet uğruna yaptığı mücadeleler, milletimizin yüreğinde her zaman derin izler bırakmıştır. Gösterdiğiniz fedakârlık ve kahramanlıklar için şükranlarımı ifade etmek istiyorum’ dedi. Konuşmasının devamında Demirci, Aziz şehitleri ve ebediyete intikal eden gazileri rahmetle, hürmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize ve değerli ailelerine hayırlı ve sağlıklı ömürler diliyorum dedi.

Kahraman Gazi Kadir Erden’i ziyaretleri sonrasında İzmir’de vatani görevini yapmakta iken Şehit olan Fuat Uçar’ın ailesine ziyaret gerçekleştiren  İl Müdürü Serdar Demirci; ‘iletilen selamların ardından , Şehidin  ailesi ile bir süre sohbet etti. Ziyaretlerinde Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden tüm kahramanları rahmet, minnet ve şükranla andığını belirterek, şehitlerimizin emaneti olan değerli ailelerine sahip çıkmak onların acılarını, üzüntülerini ve sorunlarını paylaşmanın bizlerin üzerine düşen milli bir görev, görevin ötesinde de bir vefa borcu olduğunu ifade etti. Ziyaretleri esnasında aziz şehitler için yapılan duanın ardından İl Müdürü Serdar Demirci; Bakanlık olarak her daim aziz şehitlerimizin aileleri ile, kahraman gazilerimiz ve değerli ailelerinin emrindeyiz dedi.

 

 

Diğer Haber

Belediye’den Kadrolu İşçilere Yüzde 65 Zam Yapıldı

Toplu İş Sözleşmesi kapsamında, Erzincan Belediyesine çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına taban yevmiye ve sosyal haklar …