Şelale fotoğraf severlerin ilgisini çekiyor

Erzincan’da doğal güzelliğiyle öne çıkan Girlevik Şelalesi’nde oluşan uzun buz sarkıtları fotoğraf severlerin ilgisini çekiyor. Uzun buz sarkıtlarının oluştuğu şelaleye gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erzincan’da 30 kilometre uzaklıktaki Çağlayan beldesinde bulunan Girlevik Şelalesi gece eksileri bulan  soğukların ardından kartpostallık manzaralar oluştu.

Hava sıcaklığının gece sıfırın altında 8 dereceye kadar düştüğü kentte, Girlevik Şelalesini ziyarete gelen vatandaşlar seyrine doyumsuz manzara karşısında fotoğraf çektiriyor. Ziyaretçilerine her mevsim farklı güzellikler sunan şelalede oluşan buz sarkıtları seyrine doyumsuz manzara ortaya çıkartıyor. Yazın serin havası ve etrafındaki yeşil bitli örtüsü, kışın ise çevresindeki kar ve oluşan buz sarkıtlarıyla dikkat çeken şelale ziyaretçilerine manzaralı fotoğraf keyfi sunuyor.

Ziyaretçilerden Zafer Kurt, yılın her mevsiminde buraya gelip mevsimin farklı tonlarındaki manzarasını izleyip fotoğraf çektiriyoruz. Sevdiklerimizle buraya gelip bu doğal güzelliğin tadını çıkartıyoruz. Herkesi de buraya gelip görmeye bekleriz’ diye konuştu.

Diğer Haber

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı. Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) 2024 Nisan ayı konut …