“Simitler Bizden Çaylar Sizden”

Mimar Sinan Anaokulu ve Emine Şerife Hanım Anaokulundan “Simitler Bizden Çaylar Sizden” Etkinliği programı düzenlendi.

Erzincan Mimar Sinan Anaokulu tarafından yürütülen “Eko-Okul” ve “Okullarda Orman” projeleri kapsamında sonbaharın son günlerinde, çocukların doğa ile iç içe olmaları, doğada görünen değişiklikler hakkında fikir sahibi olmaları adına  program düzenlendi.

Mimar Sinan Anaokulu ve Emine Şerife Hanım Anaokulu olarak “Simitler Bizden Çaylar Sizden” sloganıyla Erzincan Şeker Fabrikası bahçesinde Sonbahar Yürüyüşü ve sonrasında Çay-Simit Molası vererek etkinlikler  tamamladı.

Etkinlikte Milli Eğitim Şube Müdürlerinden  Abdulvahap Terece  ve Fikret Ayaz da yer aldı. Etkinliğe katılan veliler ve öğrenciler, bu etkinliğin kendilerini çok mutlu ettiğini ve bu tür etkinliklerin memnuniyet verici olduğunu belirttiler. Mimar Sinan Anaokulu idareci ve öğretmenleri, “Simitler Bizden, Çaylar Sizden” etkinliği için ev sahipliği yapan Erzincan Şeker Fabrikası’na, etkinliğe katılım gösteren şube müdürlerine ve tüm veli ve öğrencilerimize teşekkür ettiler.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …