20 Ağustos Cumartesi , 2022

“Söz Gençlerde” IV. Ulusal Kongresi Gerçekleşti

Refahiye Fen Lisesi, Ankara Çankaya Fen Lisesi Koordinatörlüğünde ve Ortadoğu Teknik Üniversitesinin destekleriyle 14-15 ve 16 Haziran tarihlerinde bu yıl IV. sü gerçekleştirilen “Söz Gençlerde” Konulu Fen Liseleri IV. Ulusal Kongresine Yapay Zeka Konulu Sunumuyla katıldı.

Refahiye Fen Lisesi sunumunu 16 Haziranda saat 09:40’ta gerçekleştirmiş olup Kongre Proje ve Sunumları Milli Eğitim Bakanlığının youTube kanalında yayınlanmaktadır.

Bu Sunumun hazırlanıp sunulmasında Refahiye Fen Lisesi Matematik Öğretmeni İlhami Öztürk Danışman Öğretmen olarak görev yaptı. Sunumu, 10/C Sınıfı Öğrencisi Naime Berra Güzel ve 11/A Sınıfı Öğrencisi Şeyma Gülbeyaz Şahin gerçekleştirdi.

Okul Müdürü Yakup Gemici, “Başta bildiriyi ve sunumu hazırlayan ve sunan danışman öğretmenimiz İlhami Öztürk ve öğrencilerimiz olmak üzere bu bildiriyi kabul ederek Refahiye Fen Lisesi sunumunun yapılması fırsatını veren Ankara Çankaya Fen Lisesi ve Ortadoğu Teknik Üniversitesine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Diğer Haber

“Koruyucu Aile” Konulu Seminer Verildi

Erzincan İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Koruyucu Aile” konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi. …