16 Haziran Pazar , 2024

Sporla Her Engeli Aşıyorlar

10-16 Mayıs Engelliler haftası dolayısıyla Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından bir dizi etkinlik düzenlendi.

Gerçekleştirilen  etkinlikler kapsamında, Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezimizde kalan engelli bireyler Ekşisu mesire alanında Yamaç Paraşütü deneyimi ve rafting deneyimi ile doyasıya eğlendiler. İl Müdürümüz Serdar Demirci; Engelliler Haftasını hep beraber kutluyoruz. Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü olarak hem kuruluşlarımızdaki kızlarımızla hem de Erzincan’daki vatandaşlarımızın katılımlarıyla çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Bugün de buraya sporun her engeli aşabileceğini yaşamak, göstermek ve hissetmek için kızlarımızla birlikte geldik. Paraşüt ve rafting yaparak kızlarımız çok güzel vakit geçirdiler ve bu heyecanı yaşadılar onlar Sporla her engeli aşıyorlar.” dedi.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …