19 Haziran Çarşamba , 2024

“Stratejik Plan / Ar-Ge İstatistik Modülü” Tanıtıldı

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Stratejik Plan İl Koordinatörlüğü ve Bilgi-İşlem Şubesi tarafından hazırlanan “Stratejik Plan / Ar-Ge İstatistik Modülü” tanıtımı ve bilgilendirme toplantısı 07.07.2021 Çarşamba günü saat 10.00’da çevrimiçi ortamda gerçekleştirildi.

Çevrimiçi ortamda yaklaşık 1 saat süren toplantıya İl Millî Eğitim Müdürlük birimleri şefleri, İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri, Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüne bağlı tüm kamu-özel okul ve kurum idarecilerinden toplam 200 kişi katılım sağladı.

Açılışını İl Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Hüseyin Erol’un yaptığı toplantının ilgili modül teorik sunumunu İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge biriminden Stratejik Plan İl Koordinatörü Adnan E.Fırat yaparken uygulamalı sunumunu ise Bilgi-İşlem Birimi Böte Öğretmeni Mustafa Akın gerçekleştirdi. Toplantıda 7-16 Temmuz 2021 tarihleri arasında il düzeyindeki tüm okul ve kurumların online modüler veri akışının nasıl yapılacağı yönünde tanıtıcı ve bilgilendirici bir eğitim verildi. İl genelinde 277 okul veya kurumun 266 soru havuzuna veri akışının detayları üzerinde duruldu, ilgili modülün Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğüne hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerde bulunularak çevrimiçi toplantı bitirildi.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …