19 Haziran Çarşamba , 2024

Ters Duran Kardan Adam İlgi Odağı Oldu

Erzincan’da etkili olan kar yağışı sonrası vatandaşlar karın tadını farklı şekillerde çıkardılar. Kimileri kayak yapıp kayarken kimileri farklı şekillerde kardan adam yaptı. Bunlardan biri de ellerinin üzerinde ters duran kardan adam oldu.

Erzincan’da etkili olan kar yağışı ile her yer beyaza büründü. Kentte etkili olan kar yağışının ardından çocuk, genç karı eğlenceye dönüştürdü. Erzincan’da Ulalar Mahallesinde ikametgah edem Murat Kara, topladığı karı elleri üzerinde ters duran kardan adam yaparak bunu sosyal medyada paylaştı. Alışık olmayan kardan adam şekli ise görenler tarafından  beğeni  topladı. Çocukların eğlencesi olan ters duran kardan adamla çevredeki vatandaşlar, fotoğraf  çektirip, selfie yaptı.

Kardan adama son şeklini veren Murat Kara: ‘ daha önceki kardan adamlardan farklı bir kardan adam yapmayı düşündüm. Tersine kardan adam yapayım dedik. Düz yapılan kardan adamın farklı bir şekli olan tersini yaptık ve eğlenceli de oldu ‘ diye konuştu.

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …