21 Şubat Çarşamba , 2024

TOKİ Konutlarında Çıkan Yangın Korkuttu

Haber: Eren Varlı

Erzincan Merkeze 5 km uzaklıkta bulunan Kavakyolu Beldesi 2.Etap TOKİ konutlarında çıkan yangın kısa süreli paniğe sebep oldu. Kavakyolu Beldesi 2.Etap TOKİ konutlarında bulunan blokta en üst katta meydana gelen yangın apartman ve site sakinlerini korkuttu.

Apartman koridorunda bulunan koltukların yanması sonucunda meydana gelen yangında can kaybı yaşanmazken yanan eşyalar kullanılamaz hale geldi. Yangın çıkmasıyla olaya müdahale eden itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürdü. Yangında doğalgaz sayaçları göstergeleri yanarken en üst katın kapı ve duvarlarıda zarar gördü.

Site yönetimi tarafından yangın sonrası olayla ilgili olarak sosyal medya üzerinden yapılan yazılı açıklamada; “Erzincan Kavakyolu 2. Etap Toplu Konutları değerli kat sakinlerimiz sitemizde yangın çıkmış ve bu hasarlar meydana gelmiştir. Site yönetimi olarak sizlerden sizler için ricamız ortak kullanım yerlerinde eşyalar bırakmamanız. Dileriz ki bu durumdan herkes ders çıkarıp apartman kurallarına uyum sağlar. Hepimize geçmiş olsun Allah tekrarını yasatmasın inşallah” ifadeleri kullanıldı.

Diğer Haber

Belediye’den Kadrolu İşçilere Yüzde 65 Zam Yapıldı

Toplu İş Sözleşmesi kapsamında, Erzincan Belediyesine çalışan kadrolu işçilerin maaşlarına taban yevmiye ve sosyal haklar …