21 Şubat Çarşamba , 2024

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünden Muhtarlara Ziyaret

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri Yunus Emre mahalle muhtarlığı, İzzetpaşa mahalle muhtarlığı, Başbağlar mahalle muhtarlığı, Halitpaşa mahalle muhtarlığı ve Osmanlı mahalle muhtarlığı ziyaret etti.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: ‘ Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri; toplum içerisinde görev yapan ve resmi sıfatı bulunan bir temsilci, başvuru mercii ve sorumlu olduğu mahallenin bilgi bankası olan mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek, sorumluluk alanlarına ilişkin bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde genel güvenliğe ilişkin politikalar konusunda toplumun bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi, toplumsal duyarlılığın artırılmasında öncelikli olarak muhtarlar ile işbirliği ve koordinasyon içinde görev yapıyoruz. Bu kapsamda Yunus Emre mahalle muhtarlığı, İzzetpaşa mahalle muhtarlığı, Başbağlar mahalle muhtarlığı, Halitpaşa mahalle muhtarlığı ve Osmanlı mahalle muhtarlığı ziyaret edildi’ denildi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …