Toros: Anagold 24 Erzincanspor büyük bir camia böyle büyük camiaların hedefi ve hayalleri bitmez

2 Lig Beyaz grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor ligin son  iki haftasında aldığı puanların devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Anagold 24 Erzincanspor teknik Direktörü Mesut Toros deplasmanda Pazarspor (4-2)  ve kendi sahasında Amedspor (5-2) skorlarla  alınan  farklı galibiyetlerden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, ” Anagold 24 Erzincanspor büyük bir camia böyle büyük camiaların hedefi ve hayalleri bitmez. ” dedi.Teknik Direktör Mesut Toros, Anagold 24 Erzincanspor’da çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirken,  Kırmızı-Siyahlı takımda  başarıyı yakalamak için Teknik ekip olarak çok çalıştıklarını  kaydetti.

Toros yaptığı açıklamada; ” Öncelikle uzun bir dönemden sonra takımımız iki maç üst üste kazandığı için çok mutluyuz. Kazanmaya Devam edeceğiz. İki haftadır iyi oynayarak 9 gol atarak 6 puan aldık. Taşlar yerine oturmaya başladı. Güçlü bir oyun oluşturmaya çalışıyoruz. Seri galibiyetlerimiz sürecek.

Anagold 24 Erzincanspor büyük bir camia böyle büyük camiaların hedefi ve hayalleri bitmez. Erzincan halkı ve taraftarı bize inansın ve güvensinler. Mental anlamda çok zor günler yaşadı bu çocuklar. Bunlar genç insanlar. Futbol psikolojidir. Çocuklarla bunları konuştuk. Toplantılar yaptık. İnşallah daha iyi olacağız. Takımıma güvenim tam. Ligde 13. sıradayız. Takım ve oyun olarak daha yukarıları hak ediyoruz.  Başarı grafiğimizi sürdürmek ve hak ettiğimiz yerlere gelmemiz için de elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Bu şehir bunu hak ediyor. Galibiyet serimiz sürecek. İlk yarının sonunda play-off sıralamasının içinde olmak istiyoruz. Sezon sonu da bu sırayı korumak istiyoruz. Hafta sonu Kastanmonuspor ligden çekildiği için  oynamayacağız. Takım olarak bu boşluğu en iyi şekilde değerlendirip kendi sahamızda oynayacağımız Zonguldak Kömürspor karşılaşmasında galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz. Oyuncularımızın moral ve motivasyonu mükemmel. Zor bir maç olacak. Rakibimiz can derdinde ama biz de yükselen form grafiğimizi sürdürmek istiyoruz. Puan kaybetme gibi bir düşüncemiz asla yok. Yakaladığımız bu çıkış trendini sürdürmeyi hedefliyoruz. Bu ligde herkes herkesi yenebiliyor. Takımımız, taraftarımızla bütünleşerek Zonguldak Kömürspor’u puansız göndermek istiyoruz.Takımına sahip çıkan ve kulübün başarısı için cabalayan bir Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz var. Erzincanspor’un başarısı için taraftar, teknik ekip, futbolcular ve Yönetim kurulunun, yani şehrin kenetlenmesi lazım. Bizim hedefimiz bir an önce bir üst sıralara çıkmak ve Play-off şansı yakalamak. Bunun için de bu tür maçları kazanmamız gerekiyor. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz.” dedi.

 

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …