18 Mayıs Cumartesi , 2024

Türkeli, yeni başarılar için daha sıkı çalışmamız gerekiyor

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Crossminton Takımı Antrenörü Dr. Öğr. Üyesi Anıl Türkeli, yeni başarılar için daha sıkı çalışmamız gerekiyor açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) tarafından düzenlenen “Crossminton Ünilig Türkiye Şampiyonası”nda deredceyle dönen Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Crossminton Takımı yurda döndü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Crossminton Takımı Antrenörü Dr. Öğr. Üyesi Anıl Türkeli, şunları söyledi: “Yeni bir spor dalı olan Crossminton’u ilk olarak 2019 yılında Üniversitemizle tanıştırdık. O zamandan beri üzerinde önemle durup, yoğun bir şekilde çalıştık. Bugün Türkiye Şampiyonluğu gibi böyle bir başarıyı Üniversitemize kazandırdığımız için çok mutluyuz. Şimdi şampiyon olan takımımızın tüm oyuncularını tebrik ediyor ve yeni başarılar için daha sıkı çalışmamız gerektiğini söylüyorum” dedi.

Turnuvaya katılan üniversiteler ise şöyle: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi,  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi, İnönü Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa, Kastamonu Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi katılmıştı.

Diğer Haber

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı. Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) 2024 Nisan ayı konut …