22 Şubat Perşembe , 2024

Ünlü Şef Mehmet Yalçınkaya’ya Erzincan Emniyet Müdürlüğü’nden Teşekkür

24 Şubat 2023 tarihinden itibaren bölgedeki depremzedelerin yaralarını sarmak üzere Gaziantep ilinin İslahiye ilçesinde görevli bulunan Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü  kadrosundan 100 personel, ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ve gönüllü ekibi tarafından hazırlanan yemeklerden, depremzedelerle birlikte istifade ediyor.

Tamamen gönüllülük esasına göre hazırlanan ve depremzedelere sunulan yemekler sebebiyle ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ve ekibine, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt adına İslahiye’de görevli personelden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcıları Cihan Dalkılıç ve Zafer Öztürk tarafından plaket ve çiçek takdim edildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması münasebetiyle Şef Mehmet Yalçınkaya’nın ekibindeki kadın gönüllülere takdim edilen çiçek ve plaket sebebiyle memnuniyetini ifade eden Yalçınkaya “Çok teşekkür ederiz. Kenan Müdürümüze selam ve saygılarımızı iletiyoruz. Kendisini İstanbul’dan da tanıyoruz. Gönüllü arkadaşlarımızla yaklaşık 1 aydır buradayız. Emniyet Teşkilatımıza teşekkür ederiz. Çok sağolun” dedi.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada;‘yaklaşık 1 aydır deprem bölgesinde depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için yemek ihtiyacını karşılayan Mehmet Yalçınkaya ve ekibine teşekkür ediyor, ekibindeki gönüllü kadın şeflerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz’ denildi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …