Uyuşturucu Konusunda Bilgilendirme Devam Ediyor

 

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından; çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanımının önüne geçmek ve uyuşturucu ile daha güçlü mücadele etmek amacıyla bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları sürüyor.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri 01-31 Temmuz 2023 tarihleri arasında 1013 vatandaşa ( 571 anne ve anne adayı) ve 1 Narkonokta faaliyeti ile 180 vatandaşa bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimi verdi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan paylaşımda : “Aile sevgisi çocukların uyuşturucu bağımlılığından korunmasında önemli rol oynar. Çocukları dinleyelim, onlara zaman ayıralım, sevgimizi hissettirelim ve onları gözlemlemeyi unutmayalım.”Uyuşturucuyla mücadelede farkındalık kazandırmak, bilgilendirmek  ve etkin mücadelede bulunmak ve madde kullanımının önüne geçmek amacıyla 01-31 Temmuz 2023 tarihleri arasında 1013 vatandaşa ( 571 anne ve anne adayı) ve 1 Narkonokta faaliyeti ile 180 vatandaşa bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimi verdi.  Erzincan Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız’ denildi.

Diğer Haber

Erzincan 7 proje ile katılacak

Tübitak 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projelerinde Erzincan  7 proje ile Erzurum Bölge Yarışmasına katılım hakkı …