21 Şubat Çarşamba , 2024

Vali Makas, Beslen Ailesine Misafir Oldu

Erzincan Valisi Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas, aile ziyaretleri kapsamında Beslen ailesinin misafiri oldular.   Ziyaret kapsamında Hamidiye Mahallesi’nde ikamet eden 1 çocuk annesi Nevin Beslen ile sohbet eden Vali Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas, ailenin istek ve sorunlarını dinledi.

Yapılan görüşmede Beslen ailesinin kendisine iletmiş olduğu talep ve isteklerin takipçisi olacağını aktaran Vali Makas, aynı zamanda taleplerin imkânlar doğrultusunda süratle sonuçlandırılacağını kaydetti. Vali Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas’ın, sürpriz ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını belirten 1 çocuk annesi Nevin Beslen, teşekkürlerini iletti. Gerçekleştirilen ziyarette Vali Mehmet Makas ve Eşi Hanımefendi Elif Makas’a, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Remzi Sarıgöl ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammer Doğan eşlik etti.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …