13 Nisan Cumartesi , 2024

Vali Makas, Fotoğraf Sergisinin Açılışını Yaptı

Erzincan Valisi Mehmet Makas, İliç Kaymakamlığı ve Belediyesi tarafından düzenlenen fotoğraf maratonunda dereceye giren fotoğrafların sergilendiği İliç Fotoğraf Sergisi’nin açılışını yaptı.

İliç Kaymakamlığı koordinasyonunda ve İliç Belediyesi’nin desteği ile 15-20 Haziran 2021 tarihleri arasında 20 fotoğraf sanatçısının katılımı ile düzenlenen fotoğraf maratonunda dereceye giren fotoğraflar Vali Makas’ın açılışını yaptığı İliç Fotoğraf Sergisi ile görücüye çıktı.

Erzincan Park Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen ve İliç ilçesinin tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerini yansıtan fotoğrafların yer aldığı serginin açılışını yapan Vali Makas ve beraberindekiler daha sonra sergilenen fotoğrafları inceleyerek, fotoğraf sanatçılarından bilgiler aldılar.

Sergi açılışına Erzincan Valisi Mehmet Makas, eşi Elif Makas, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun,  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Erzincan Eski Milletvekili Sebahattin Karakelle, İliç Kaymakamı Yusuf Kaptanoğlu, İliç Belediye Başkanı Mustafa Gürbüz, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, kamu kurum müdürleri ve davetliler katıldı.

Diğer Haber

Bekir Aksun; “ İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. İslam âleminin ve …