13 Ağustos Cumartesi , 2022

Vali Makas, İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen İftar Programına Katıldı

Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş  yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle Erzincan Polisevinde düzenlenen iftar programına; Vali Mehmet Makas’ın yanı sıra 3’üncü Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Adli Yargı Komisyon Başkanı Halil Odabaş, EBYÜ Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, bazı kamu kurum müdürleri ile sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Emniyet Teşkilatının, diğer güvenlik güçleri  ile birlikte ülkemizin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu ifade eden Vali Makas, Türk Polis Teşkilatının 177’nci kuruluş yıldönümünü kutladı.Konuşmasının devamında, tüm hemşehrilerimizin Ramazan Ayını tebrik ederek, tutulan oruçların ve yapıl duaların kabul olmasını dileyen Vali Mehmet Makas “Bugüne kadar Aziz Milletimizin huzuru ve güvenliği için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet; gazilerimize, emekli ve halen görevde olan polislerimize ve ailelerine sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Diğer Haber

Resmi İlanların Sosyal Ağlarda Paylaşım Esasları Belirlendi

Basın İlan Kurumu, sosyal ağ hesaplarında resmi ilanları haberleştirerek paylaşan gazetelerin ek gösterge alabilmek için …