22 Şubat Perşembe , 2024

Vali Makas, İlçe Ziyaretlerinde Bulundu

Erzincan Valisi Mehmet Makas, ilçe ziyaretleri kapsamında Tercan, Çayırlı, Otlukbeli ilçelerine ziyarette bulundu.  Erzincan Valisi Mehmet Makas, ilçe ziyaretleri kapsamında ilk olarak Erzincan’ın Tercan İlçe Kaymakamı Musa Kazım Çelik ve Tercan Belediye Başkanı Lokman Gültekin’e ziyarette bulundu. İlçedeki yatırımlar ve çalışmalar hakkında brifing alan Vali Makas, çarşı merkezini de gezerek vatandaşları selamladı. Ardından Tercan Mamahatun Türbe ve Külliyesini de ziyaret eden Vali Makas, burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Çayırlı ilçesine geçen Vali Mehmet Makas, Çayırlı Kaymakamı Abdullah Arslantürk, Çayırlı Belediye Başkanı Atınç Bahadır’a ziyarette bulunarak yatırımlar hakkında brifing aldı. Çarşı esnafını ve vatandaşları da selamlayan Vali Mehmet Makas; Maske, Mesafe ve Hijyen kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundu. Erzincan Valiliği İl Özel İdaresi ekiplerince Balıklı Köyü’nde yapılan sıcak asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Makas, Finişer makinesini kullanarak asfaltlama çalışması yaptı, sıcak asfaltın köylerimize hayırlı olması temennisinde bulundu. Son olarak Otlukbeli ilçesine ziyarette bulunan Vali Mehmet Makas, Otlukbeli İlçe Kaymakamı Sercan Yılmaz ve Otlukbeli Belediye Başkanı Yusuf Tektaş’a ziyarette bulunarak, yatırımlar hakkında brifing aldı.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …