21 Şubat Çarşamba , 2024

Vali Makas, Okul Müdürleriyle E-Konferans Yaptı

Erzincan Valisi Mehmet Makas, E-Konferans Sistemi üzerinden 8 ilçe Milli Eğitim Müdürü ve il genelindeki 220 okul müdürü ile toplantı gerçekleştirdi. Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün’de katıldığı toplantıda okul müdürlerine seslenen Vali Mehmet Makas, kademeli olarak yüz yüze eğitim ve öğretimin başladığına değinerek; “Kademeli ve seyreltilmiş eğitimin ardından inşallah en kısa sürede normal eğitim hayatına geçeceğiz” dedi.

Zorlu bir süreçten geçildiğine vurgu yapan Vali Makas, hayatın tüm alanlarını etkileyen Pandemi ile mücadelede; maskemizi takıp, sosyal mesafemize dikkat ettiğimiz ve hijyen kurallarına uyduğumuz takdirde bu hastalığın üstesinden gelinebileceğini işaret etti.

Vali Mehmet Makas, “Çocuklarımız sizlere emanet. Okullarda daha dikkatli olup, sınıflarda hijyen ve Covid-19 salgını ile mücadele kuralları neyi gerektiriyorsa onu uygulayacağız. Öğrencilerimizi ve velilerimizi sürekli bilgilendireceğiz. İnşallah hep birlikte bu sürecin üstesinden geleceğiz. Hepinize kolaylıklar diliyorum, eğitim öğretim yılımız hayırlı olsun” dedi.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …