22 Şubat Perşembe , 2024

Vali Makas’tan AFAD Ekiplerine Teşekkür

Erzincan Valisi Mehmet Makas, AFAD ekiplerine teşekkür etti.  Erzincan Valisi Mehmet Makas, İzmir depremindeki arama kurtarma çalışmalarına katılan ve görevlerini tamamlayarak ilimize dönen Erzincan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerini makamında kabul etti.

Erzincan İl Afet ve Acil Durum Müdürü Kadir Çelik ve İzmir depremi için sevk edilen 5 kişilik arama kurtarma ekibi Vali Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek, İzmir’de yürütmüş oldukları arama kurtarma çalışmalarına yönelik Vali Makas’a bilgi verdiler.

Yurdun birçok kentinden olduğu gibi ilimizden de yaraları sarmak üzere bölgeye giden Erzincan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekiplerine büyük bir özveriyle yürütmüş oldukları çalışmalarından ötürü teşekkürlerini ileten Vali Mehmet Makas, toplumumuzda afetler hakkında farkındalık oluşturulması ve Erzincan’ın depreme daha fazla hazır olmasını sağlayacak her türlü tedbir ve çalışmaların titizlikle yürütülmesi noktasında Erzincan AFAD Müdürlüğüne talimatta bulundu.

Diğer Haber

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile …