20 Ağustos Cumartesi , 2022

Vali Mehmet Makas, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

Gerçekleşen ziyarette, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Kılınç, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları ile görüşen Vali Mehmet Makas, basın mensuplarının istek ve sorunlarını dinledi.

Nisan ayında yapılan genel kurulda, Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak seçilen Oktay Kılınç’a ve yönetimine hayırlı olsun dileklerinde bulunan Vali Makas, Gazeteciler cemiyetimizin yeni yönetimini tebrik etmek için buradayız. Hepinize başarılar diliyorum. Derdimiz Erzincan, amacımız Erzincan’a daha iyi hizmet vermek. Her zaman dediğim gibi insanı yaşat ki devlet yaşasın şiarıyla yürüyoruz. Hatalarımızı görebilmek sizlerin yardımıyla daha düzgün işler üretebilme adına Erzincan  Gazeteciler Cemiyetini bugüne kadar hep yanımızda gördük. Bundan sonrada yanımızda göreceğimize inanıyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum’ şeklinde konuştu.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Oktay Kılınç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vali Makas’a teşekkürlerini iletti.

Diğer Haber

“Koruyucu Aile” Konulu Seminer Verildi

Erzincan İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından “Koruyucu Aile” konusunda bilgilendirme semineri düzenlendi. …