16 Ağustos Salı , 2022

Yaşanan Sel Felaketinin Ardından Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

9 Haziran 2022 Perşembe günü Erzincan Başpınar, Kurutilek ve Işıkpınar mahalleleri ile Erzincan merkezinde meydana gelen sel felaketinin ardından hayatın normale dönmesi için ekipler tarafından aralıksız olarak sürdürülen çalışmalar yerinde incelendi.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzurum DSİ Bölge Müdürü Oğuzhan Yavuz, ilgili kurumların yetkilileri ve siyasi partilerin yöneticileri sel felaketinin yaşandığı bölgeleri gezerek devam eden çalışmaları incelediler. Yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Mehmet Makas ve beraberindekiler, ekiplere kolaylıklar dilediler.

Sel felaketinin yaşandığı bölgelerde bulunan vatandaşlarla da görüşen Vali Makas ve beraberindekiler, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundular.Şehir merkezinde Erzincan Belediyesi ekiplerince yürütülen temizlik çalışmalarını da inceleyen ve cadde üzerindeki esnaflarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Makas, tüm imkanların seferber edilerek vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi için çalışmaların aralıksız olarak sürdürüldüğünü kaydetti.

Diğer Haber

Rektör Yardımcılığı Görevinde Devir Teslim Töreni

  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektör Yardımcılığına atanan Prof. Dr. Çağrı Çırak düzenlenen devir teslim …