20 Haziran Perşembe , 2024

Yatırımlar Değerlendirildi

Erzincan İl Özel İdaresi tarafından gerçekleştirilecek yatırımlar değerlendirildi.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan İl Genel Meclis üyeleri ile bir araya gelerek, 2022 yılında yapılacak yatırım ve çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Vali Mehmet Makas,  Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yaşar Felekoğlu,  meclis üyeleri ve genel sekreter yardımcıları ile birlikte ilçelerde ve köylerde  2022 yılında yapımı planlanan altyapı, yol, içme suyu ve tarımsal sulama gibi çalışmaların yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları üzerinden devam eden yatırım ve hizmetlere yönelik görüş alışverişinde bulundular.

Gerçekleşen toplantıda birer konuşma yapan İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız ve Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, bugüne kadar yapılan yatırımlar ve hizmetler nedeniyle emeği geçenlere teşekkür ederek, 2022 yılında yapılması planlanan projelerin ve çalışmaların hayırlı olmasını dilediler.

Konuşmasına, Erzincan Valiliği İl Özel İdaresi’nin kendi öz kaynakları ile büyük bir başarıya imza attığını belirterek başlayan Vali Mehmet Makas; “Erzincan sevdasında bir araya gelen meclis üyelerimiz, ayrım yapmaksızın, birliktelik örneği göstererek, köylerimizdeki vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak adına büyük bir çaba

sarf ediyorlar. Özel idare yöneticilerimiz ve personelimiz ile birlikte gece gündüz demeden hizmet ediyoruz. Bu yolda her bir vatandaşımızın gönlüne girmeyi başardık. İnsanlarımızın yol, su ve altyapı gibi temel ihtiyaçlarının yanında sosyal, kültürel ihtiyaçlarını da karşılamayı sürdüreceğiz” dedi.

Vali Makas konuşmasın devamında, vatandaşlarımızın daha müreffeh bir yaşam sürmeleri için yapılan bu yatırımlarda ve çalışmalarda emeği geçen İl Genel Meclis Başkanına, İl Özel İdaresi Genel Sekreterine, meclis üyelerine ve sahada bulunan personellere teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

 

Diğer Haber

Erzincan Hayvan Pazarında Denetimler Sürüyor

Kurban Bayramına sayılı günler kala Erzincan Hayvan Pazarında hareketlilik sürüyor. Pazarda arife günü hareketliliğin daha …