12 Ağustos Cuma , 2022

Yıldırım ve Ailesi Tarafından Yaptırılan Camii ve Külliyenin Temel Atma Töreni Gerçekleşti

Erzincan’da Binali Yıldırım ve ailesi tarafından yaptırılan camii ve külliyenin temel atma töreni gerçekleşti.

Düzenlenen  programa Binali Yıldırım’ın yanı sıra eşi Semiha, oğulları Erkan ve Bülent Yıldırım ile kızı Büşra Köylübay, kent protokolü ve vatandaşlar katıldı.

Erzincan’ın Refahiye ilçesinde AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, eşi Semiha ve oğulları Bülent ve Erkan Yıldırım tarafından yaptırılan camii ve külliyenin temel atma töreni ile 2. Etap TOKİ konutlarının anahtar teslim töreni gerçekleşti. Erzincan’da düzenlenen program öncesi Refahiye ilçe merkezinde kurulan platformun önünde vatandaşlar toplandı. Binali Yıldırım’ın alana gelmesiyle birlikte program başladı. Yağışlı hava altında geçen programda Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı ve kent protokolünün selamlama hitaplarının ardından Binali Yıldırım’ın kızı Büşra Köylübay bir konuşma yaptı.

Daha sonra AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım temel atma töreni ile 2. Etap TOKİ konutlarının anahtar teslimine ilişkin konuşmasının ardından Refahiyelere ilçede yapılması planlanan projelerle ilgili müjdeler verdi. Program, camii ve külliyenin temel atma töreni ile 2. Etap TOKİ konutlarının anahtar teslimiyle son buldu.

Diğer Haber

“Genel Asayiş Uygulaması”Gerçekleştirildi

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünce genel asayiş uygulaması yapıldı. Genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması …