15 Temmuz Pazartesi , 2024

Yıldırım’dan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’a Destek

Erzincan Gündüzalp Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Hacı İsmet Yıldırım, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’a destek mesajı yayımladı. Erzincan Gündüzalp Kültür ve Eğitim Vakfı Başkanı Hacı İsmet Yıldırım mesajında; “Sayın ve çok değerli Diyanet İşleri Başkanımız, Bu mübarek Ramazan ayında emr-i ilahiyeyi hafife alan ve Ramazan ayına saygı göstermeyen azgın ve sapık gruplara karşı, hakikat-ı Kuraniyeyi müdafaa etmek ve genç nesillerin iffet ve ismetini, namus ve şerefini muhafaza etmek her müminin ciddi bir görev ve sorumluluğudur.

Beşerin dünyevi ve uhrevi kurtuluşunun ebedi reçetesi olan o ulvi ve kudsi Sada-yı Kur’aniyenin, Güneş gibi zahir o Kelam-ı ilahiyenin gür, berrak beyanının yanında, bazı nadanların beyanlarının hiçbir değeri yoktur.

Sayın Başkanımız, Yaptığınız tebliğden dolayı sizi tebrik ediyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun, elbette ta kıyamete kadar hak söylenecek, hakikat duyurulacaktır. Asla endişe etmeyiniz. Çünkü kalb-i külli ve vicdan-ı umumi yanınızdadır. Zatınıza sıhhat ve afiyet diliyor, sizi bütün ruhumuzla kucaklıyoruz” dedi.

Diğer Haber

“Bebek Dostu Kuruluş” değerlendirmesi yapıldı

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi …