18 Mayıs Cumartesi , 2024

Yüzlerce öğrenci bilgilendirildi

Erzincan’da  öğrencilere yönelik “Polislik Mesleğinin Tanıtımı, Kişisel Güvenlik, Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Siber Güvenlik, Trafik Güvenliği” konularında bilgilendirme yapıldı.

Erzincan’da  ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesi devam ediyor. Okullarda verilen eğitimlerde öğrenciler farklı konularda bilgilendiriliyor. Erzincan’da polis ekipleri tarafından, ‘Güvenli Okul Güvenli Gelecek’ projesi çerçevesinde kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile çocuk polisinin görevleri konularında öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi.

Güvenli Okul  Güvenli Gelecek Projesi kapsamında, “Polislik Mesleğinin Tanıtımı, Kişisel Güvenlik, Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Siber Güvenlik, Trafik Güvenliği” konuları üzerine Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde; Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile birlikte, Erzincan Ortaokulu’nda 130, Özel Fidem İlkokulu – Özel Fidem Ortaokulu’nda 240, Özel Erzincan Doğa Fen Lisesi – Özel Erzincan Doğa Anadolu Lisesi – Özel Erzincan Doğa Anaokulu’nda 140 öğrenci ve öğretmene bilgilendirme yapıldı.

Diğer Haber

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı

Erzincan’da 2024 Nisan ayında 184 konut satıldı. Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) 2024 Nisan ayı konut …