15 Temmuz Pazartesi , 2024

“Zaman Su Gibi Akıp Geçiyor”

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi’nde devam eden 2019-2020 yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına devam eden öğrencilerin işledikleri derslere katılarak, kurslardan azami ölçüde istifade etmelerini söyledi. Pandemi dönemi olması münasebeti ile okullarımız her türlü önlemi almış bulunmaktadır. Size düşen görev ise dersleri dikkatle dinleyip azami ölçüde istifade etmenizdir. Zaman su gibi akıp geçiyor. Bu günlerin kıymetini bilelim.

Yarın ne olacağı belli değil, malumunuz pandemi sürecindeyiz, yarın kalktığımızda tekrar başa dönmek gibi bir sıkıntı var, onun için bugünü iyi değerlendirmek ve bu imkândan istifade etmek lazım. Sosyal mesafe kurallarına ve maske kullanımına azami ölçüde dikkat edilmelidir. Sevgili gençler biliyorsunuz bu sene YKS’de ilimizden ilk binde 5 öğrencimiz var. Temennimiz bu sayıyı artırmak olmalıdır. Okulların açılıp açılmayacağı belli değil ama belli olan bir şey var o da dönem sonunda sınava girecek olmanızdır. Hepinize başarılar diliyorum dedi.

Diğer Haber

“Bebek Dostu Kuruluş” değerlendirmesi yapıldı

Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi …