13 Nisan Cumartesi , 2024

Asayiş Koordinasyon, Kaymakamlar ve İl Müdürleri Toplantıları Yapıldı

Erzincan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı, Kaymakamlar Toplantısı ve İl Müdürleri Toplantısı Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında yapıldı.

İlk olarak gerçekleştirilen İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısında, vatandaşların huzur ve güvenliği için Erzincan genelinde alınan güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmeler görüşüldü.

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısına; 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, vali yardımcıları, ilçe kaymakamları, İl Jandarma Komutanı ve İl Emniyet Müdür yardımcıları katıldı.
Ardından ilçelerin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla ilçe kaymakamlarıyla toplantıya devam eden Erzincan Valisi Mehmet Makas, ilçelerdeki son durum hakkında kaymakamlardan bilgi alarak, görevine yeni başlayan ilçe kaymakamlarına hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Son olarak Erzincan’da yatırımı devam eden ve projesi bulunan il müdürleri ile toplantıda bir araya gelen Vali Mehmet Makas, çalışmaların son durumu hakkında ilgili müdürlerden bilgiler aldı.

Diğer Haber

Bekir Aksun; “ İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. İslam âleminin ve …