13 Nisan Cumartesi , 2024

Otlukbeli Kaymakamı Güngör vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi

Otlukbeli Kaymakamı Eyyüp Güngör, düzenlediği ‘Halkla Buluşma Toplantısı’nda vatandaşların sorun ve isteklerini dinledi. Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda düzenlenen ‘Halkla Buluşma Toplantısı’na Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ali Özsağlam, Belediye Başkanı Vahdet Ercan kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Burada vatandaşlarla birebir görüşen Kaymakam Eyyüp Güngör, vatandaşların sorunlarının çözülmesi ve taleplerin yerine getirilmesi hususunda kurum müdürlerine talimatlar verdi.
Muhtarlar ve vatandaşların şikayet, talep ve beklentilerini dinleyen Kaymakam Eyyüp Güngör, toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve vatandaşların hayat şartlarını iyileştirmekle görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu belirtti. Devletin insanlara hizmet etmek üzere kurulmuş bir organizasyon olduğunu belirten Kaymakam Güngör, devletin en önemli görevi vatandaşın ihtiyaçlarını, sorunlarını zamanında ve süratle gidermek olduğunu söyledi.
Vatandaşların işini kolaylaştırmak için çalıştıklarını, olabildiğince vatandaşlarımızın erişim imkanlarını kolaylaştırmak adına çalışıyoruz ve çalışmalarımızın devam edeceğini belirtti. Hizmetlerle halkın gönlüne dokunacaklarının altını çizen Kaymakam Güngör, Kaymakamlığın her zaman halka açık olacaktır. Herkesin üzerine düşen vazifeyi özveri ile yerine getirmesi ve güzel Otlukbeli’nin kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade ederek toplantıyı katılımcılara teşekkür ederek sonlandırdı.

Diğer Haber

Bekir Aksun; “ İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. İslam âleminin ve …