23 Haziran Pazar , 2024

Özen: Esnafımız Rahat Bir Nefes Alacak

13 yıldır Nakliye esnafı olan Murat Özen Erzincan Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı olduğunu açıkladı. Başkan Adayı Özen esnafın kredi sıkıntılarını çözmek için aday olduğunu belirterek, seçimin esnaf için hayırlı olmasını söyledi.
Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Özen yapmış olduğu açıklamada; “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Koperatifi’nden her esnaf kredi alabiliyor. Esnafımızın durumu da iyi değil. Vereceğimiz kredilerle esnafımızın yüzünü güldüreceğiz. Takipte olan esnafımızın borçlarını yapılandıracağız. Esnafımız rahat bir nefes alacak. Biz göreve geldiğimizde tüm gücümüz ve gayretimiz esnafımız için olacak. Bizler onların her daim hizmetinde olacağız ve onların sesi olmaya gayret edeceğiz. Bu yüzden de tüm esnaf kardeşlerimizin ve ağabeylerimizin oylarına talibim. Göreve gedliğimiz taktirde esnafımızın yüzünü kara çıkarmayacağız ve onlar için çalışacağız. Esnaf bir şehrin can damarıdır ve bizlerde esnafın içinden gelen insanlar olarak tüm sıkıntıların farkındayız. Gece gündüz demeden bu sıkıntıları gidermek için var gücümüzle gayret sarfedeceğiz. Yeni yönetimimiz ile birlikte inşallah güzel işlere imza atacağız.
Buradan Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığına aday olduğumu söylemek istiyorum. 4 Mart’ta yapılacak olan seçimin tüm esnafımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah bu seçim esnafımız için hayırlı olur” dedi.
Haber Enes Sevilir

Diğer Haber

Vatandaş kendi sebzesini yetiştirmeye devam ediyor

Erzincan’da vatandaşlar kurulan pazarlarda  bağ ve bahçeleri için fide almaya devam ediyor. Yaz aylarında bağ …