13 Nisan Cumartesi , 2024

TÜGVA’dan “Gelin Tanış Olalım” Standı

Türkiye Gençlik Vakfı bünyesinde Yüksek Öğrenim Koordinatörlüğü’nde Erzincan Üniversitesi Sosyal Tesisler’nde “Gelin Tanış Olalım” sloganıyla stant kuruldu. Standa üniversietli öğrencilerin ilgisi yoğundu. Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi Emre Özkan yönetim kurulu ile birlikte üniversitede kurulan standı ziyaret ederek standa gelen gençlere ikramda bulundu.
Ayrıca kurulan stantta Türkiye Gençlik Vakfı’nın yapmış olduğu ve hedeflediği projeler, vakfın çalışmaları hakkında bilgilendirme ve üye kaydı yapılmaktadır.
Standın olduğu alanda açıklamalarda bulunan Türkiye Gençlik Vakfı Erzincan İl Temsilcisi Emre Özkan; “Yalnızbağ Yerleşkesi’nde bulunan Üniversietmizde gençlere yönelik olarak standımızı açmış bulunuyoruz. Bizler gençlerin fiziksel, zihinsel, psikolojik, ruhsal ve manevi gelişimlerini sağlıklı bir şekilde desteklemek için gerekli faaliyetleri gerçekleştiriyor ve imkânları hazır hale getiriyoruz. Öğrencilerimizin sosyalleşmesi ve entelektüel bilgi birikimine sahip olması için imkanlarımızı kullanıyoruz.
Kişisel eğitimleri için öğrenci kardeşlerimize sertifikalı eğitimler veriyoruz. Genç bir toplum olmamız vakfımızı daha da önemli kılıyor.
Bu bağlamda farklı yerlerden ve kültürlerden bütün gençlere hitap eden onların birbirlerini tanımalarını ve kaynaşmalarını sağlayan Türkiye’nin en büyük gençlik vakfıyız.
Gençlerin fiziksel, zihinsel, psikolojik, ruhsal ve manevi gelişimlerini sağlıklı bir şekilde desteklemek için gerekli faaliyetleri gerçekleştiriyor ve imkânları hazır hale getiriyoruz. Tüm genç kardeşlerimizi standımıza bekliyoruz” dedi.
Haber: Enes Sevilir
 

Diğer Haber

Bekir Aksun; “ İslam aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum”

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. İslam âleminin ve …